Civilní bezpečnostní služba

O našich bezpečnostních službách

Nejsme jen další bezpečnostní agenturou na území regionu Vysoké Mýto, Choceň,Litomyšl a Skuteč,Chrast a okolí. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme sestavili model ostrahy založený na nejmodernější technice a zkušených, tělesně i duševně schopných a všestranně proškolených zaměstnancích.

Zásahová jednotka je složena ze zkušených pracovníků prověřených nejen standardním způsobem ale i mnohaletou praxí v oboru komerční bezpečnosti.

Zásahová jednotka pro Skuteč,Chrast a okolí je navíc doplněna o cvičeného služebního psa,který s ostrahou vyjíždí každodenně do terénu.

V neposlední řadě se můžeme chlubit dlouholetou spoluprací mezi našimi pracovníky ,Policií ČR a Městskou policií jek ve Vysokém Mýtě,tak ve Skutči.

Ochrana majetku

Jako jediní jsme provozovateli bezobslužného pultu centrální ochrany umístěného přímo ve Vysokém Mýtě. Toto nejnovější a nejmodernější zařízení přináší mnoho výhod pro naše zákazníky, z nichž uvedeme alespoň některé:
vyřazení jednoho lidského faktoru v celém průběhu oznámení poplachu či přijímání informací od zákazníka. Tímto způsobem zabráníme např. opakujícím se nepříjemnostem, kdy zákazník nahlásí práci přesčas zásahové jednotce nebo obsluze PCO a druhá z těchto dvou elementů v noční hodině oznamuje kontaktní osobě, že objekt je neuzavřen
umožňuje umístění PCO i v menším regionu, jelikož je vyřazena obsluha PCO. Tím snížíme náklady zákazníka na komunikaci elektronického zabezpečovacího zařízení s pultem centrální ochrany
zkrácení časové prodlevy od vyvolání poplachu EZS a obdržení této informace pro zásahovou jednotku PCO, čímž se zrychlí možnost zásahu až o dvě minuty
pracovníci zásahové jednotky mohou téměř okamžitě poskytovat informace zákazníkovi o stavu jeho střeženého objektu atd.
služební vozidla jsou vybavena kontrolním systémem Carnet pro sledování pohybu aut

Pult centrální ochrany

Napojení objektů vybavených EZS a EPS na Pult Centrální Ochrany
Tato činnost představuje hlavně monitoring pohybu osob na objektu, zaznamenání pokusu jakéhokoliv narušení objektu nebo ochranného systému. V případě napadení objektu provede náš PCO předání informace na mobilní telefon výjezdu PCO, která provede zákrok na objektu. Informace, kterou výjezd PCO dostává je číslo objektu, název objektu a která část objektu byla narušena.. Na objekt, který je připojen na PCO a je smluvně zajištěn prostřednictvím Civilní Bezpečnostní Služby je v případě vyhlášení poplachu výjezd a zajištěna kontrola objektu,popřípadě zadržení pachatele trestné činnosti. Podmínkou je spolehlivé EZS nebo EPS a komunikační jednotka.
Čimbora servis s.r.o. - civilní bezpečnostní služba
Čimbora servis s.r.o. - civilní bezpečnostní služba

Montáž a servis EZS i EPS

Zajištění firmy pro instalaci EZS i EPS
Zástupci naší firmy vám zprostředkují montáže EZS, EPS, kamerových a kontrolních systémů u renomovaných firem, které jsou vybírány na základě dlouhodobých zkušeností ze spolupráce s těmito firmami.

Fyzická ochrana objektů

Krátkodobá fyzická ostraha

Pracovníci Civilní Bezpečnostní Služby zajistí fyzickou ostrahu majetku po určitou dobu a počtem pracovníků dle přání zákazníka při kulturních a společenských akcích, nebo v případě nárazového ohrožení majetku či osob.

Dlouhodobá fyzická ostraha

Tato činnost je prováděna pracovníky Civilní Bezpečnostní Služby v rozsahu smluvených hodin dle požadavků zákazníka s cílem zabezpečit ostrahu a ochranu objektu nebo prostoru a zabránit nežádoucí činnosti zaměstnanců, nebo třetích osob. Pracovníci ostrahy plní i úkoly v protipožární ochraně. Dle našich zkušeností je tato služba vhodná kombinovat s napojením EZS na PCO.

Posila ostrahy

Do stávající ostrahy je po dohodě zařazen jeden nebo více pracovníků Civilní Bezpečnostní Služby na určitou dobu, která je vytipována jako kritická z hlediska protiprávního jednání ze strany vašich zaměstnanců, nebo třetích osob.

Zajímá vás ohledně bezpečnostních služeb více informací? Kontaktujte nás.

+420 468 000 304
+420 608 535 303
frantisek.cimbora@cimboraservis.cz
© 2024 Čimbora servis | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů