Nezávislé topení Eberspächer

Osobní vozidla

Dvojnásobný užitek: vyhřívají interiér vozidla a motor. Proto je start vozidla příjemný, šetrný k motoru, šetřící palivo a ekologický.
rozvod teplého vzduchu pomocí vlastních vozidlových teplovzdušných kanálů
zvyšte svoji bezpečnost: nezávislé topení Webasto se postará o čirá skla a dobrý výhled
vysoký tepelný komfort
start vytápění pomocí spínacích hodin nebo dálkovým ovládáním
šetříte pohonnými látkami: předehřátý motor spotřebuje méně paliva

Nákladní vozy

Teplovodní topení
Dvojnásobný užitek: vyhřívají interiér vozidla a motor. Proto je start vozidla příjemný, šetrný k motoru, šetřící palivo a ekologický
Komfortní rozdělení rozvodu teplého vzduchu vzduchovými topnými kanály vozidla
Start vytápění pomocí spínacích hodin nebo dálkovým ovládáním
Ventilace (v létě)
stavební, polnohospodářské a speciální stroje
Teplovzdušná topení
Nízká spotřeba proudu, proto jsou vhodná pro dlouhodobé topení se zastaveným vozidlem (delší pauzy, přenocování)
Panoramatická střecha Hollandia 500
Plátěná střecha Hollandia 400
Výklopné a posuvné střešní okna Hollandia 300
SkySlider

Ochlazovače vzduchu Ebercool

Ochlazovač vzduchu EBERCOOL snižuje teplotu v kabině a pomáhá udržovat vhodné klima pomocí odpařování vody. Toto zařízení lze používat v každém nákladním automobilu, jehož kabina není neustále vystavena extrémním podmínkám, zejména špíně, prachu atd. (pro tyto podmínky je určeno provedení EBERCOOL X-TREME) a která má pracovní napětí 12 nebo 24 voltů.
Voda je čerpána z nádrže, umístěné za kabinou řidiče, do rozvaděče, který je tvořen plastovou trubičkou s několika rovnoměrně rozmístěnými otvory. Z rozvaděče je vodou stále rovnoměrně zvlhčován odpařovací filtr. Pomocí dvojitého radiálního ventilátoru je teplý vzduch nasáván přes odpařovací filtr z venkovního prostoru, při průchodu přes odpařovací filtr dojde k jeho ochlazení a dále je pak vháněn do kabiny řidiče. Přebytečná voda je vyvedena zpět do vodní nádrže

Sleeping Well

ČISTÉ A SVĚŽÍ PROSTŘEDÍ I PŘI VYPNUTÉM MOTORU 
Během nočních zastávek není nutné, aby motor kamionu běžel jako při používání tradiční klimatizace. Sleeping Well funguje i při vypnutém motoru, respektuje životní prostředí a šetří motor.
POHODA, KOMFORT A ÚČINNOST 
Sleeping Well funguje při zavřených oknech a teplo, vlhkost, prach, hluk a obtížný hmyz ponechává venku. Poskytuje tím řidiči klidný a pohodlný odpočinek, zlepšuje jeho výkon po probuzení a snižuje nebezpčí dopravních nehod způsobených únavou.
SVĚŽÍ PROSTŘEDÍ V BEZPEČÍ KABINY
Sleeping Well díky své evoluční a výhradní technologii funguje bezvadně se zavřenými okny. Noční zastávky jsou tedy bezpečnější a pohodlnější a chrání před zbytečnými náhodnými riziky.
BEZÚDRŽBOVÁ TECHNOLOGIE
Propracovaná technologie Sleeping Well nevyžaduje žádnou údržbu. Oproti odpařovacím systémům odpadá pravidelné doplňování vody do nádrže.
JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ INSTALACE 
Klimatizační jednotka Sleeping Well byla navržena tak, aby mohla být snadno a rychle nainstalována. Systém je předem naplněn ekologickým chladivem R134a (FCF-FREE). Odpadá tak svařování trubek a plnění chladícího okruhu.
ELEGANTNÍ DESIGN
Umístění kondenzační jednotky Sleeping Well vně kabiny minimalizuje omezení vnitřního prostoru a zároveň snižuje estetický dopad.
VÝKONNÝ VENTILÁTOR
Sleeping Well je pro krátká zastavení vybaven i výkonným a tichým tangenciálním ventilátorem pro použití při vypnutém motoru.
SPOTŘEBA POD KONTROLOU 
Sleeping Well byl zkonstruován s ohledem na baterie nákladních vozů. Systém je charakteristický velmi nízkou spotřebou energie. Integrovaná ochrana před vybitím baterie vždy zaručuje snadné nastartování motoru.
JEDEN ZA VŠECHNY
Zařízení Sleeping Well je univerzální. Vyrábí se v jedné verzi a lze jej použít pro kabiny jakéhokoliv užitkového vozidla.
VŠICHNI ZA JEDNOHO 
Roky mezinárodních úspěchů umožnily společnosti indel B vytvořit v Evropě širokou a konsolidovanou distribuční a servisní síť.
+420 468 000 304
+420 608 535 303
frantisek.cimbora@cimboraservis.cz
© 2024 Čimbora servis | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů