Nezávislé topení truma

Plynové topení

Truma je značka jakosti nejen pro teplo a komfort v kabinách nákladních automobilů, na jejich ložné ploše (i pro ADR), lodích nebo obytných přívěsech a automobilech, ale i pro vytápění stavebních strojů, komunálních vozidel a všude tam, kde potřebujete bezpečné, spolehlivé a ekologické topení. Nezávislá plynová topení TRUMA se vyznačují supertichým bezúdržbovým provozem a minimálním zatížením baterie.

Topení TRUMATIC E pracují spolehlivě a lze je vždy provozovat i při velkém mrazu (do -35°C). Propan-butan shoří čistě, beze zbytků. Spotřeba elektrické energie je velice nízká, pouze pro ventilátor a elektroniku. Vestavěný termostat úplně vypíná topení i ventilátor a zapaluje při poklesu teploty znovu.

TTRUMATIC E se smí provozovat i během jízdy. Topení má uzavřený topný okruh - spalovací vzduch se nasává zvenčí, spaliny se odvádějí ven. Pracuje na propan-butan, je šetrné vůči životnímu prostředí a neobtěžuje zápachem.

Proč se rozhodnout pro nezávislé topení?

Možnost ráno si o čtvrt hodinky déle přispat – nebo si dát ještě jeden šálek kávy při snídani: Toto vám umožní nezávislé topení od firmy Truma.
Rozmrazení oken pomocí naprogramování nebo dálkového ovládání
Již žádné hektické škrábání skel před odjezdem
Žádné čekání v důsledku orosených skel
Už nikdy nemusíte v zimě dříve vstávat
+420 468 000 304
+420 608 535 303
frantisek.cimbora@cimboraservis.cz
© 2024 Čimbora servis | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů